Showbiz

Ajka 1 vjeç, festa madhështore që i kishte organizuar Besi dhe Xhensila, mos humbisni tortën (FOTOT)

Sot vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, Ajka mbush një vjeç. Të dy i kanë organizuar një festë madhështore.
Featured image of article: Ajka 1 vjeç, festa madhështore që i kishte organizuar Besi dhe Xhensila, mos humbisni tortën (FOTOT) Pamje nga festa

TIRANË– Sot vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, Ajka mbush një vjeç, event për të cilin prindërit e saj i kanë organizuar një festë.

Xhensila dhe miqtë të tjerë të ftuar kanë postuar foto apo video nga festa e ditëlindjes të së voglës.

 

 

Por ajo që vihet re janë detajet, vendi i mbushur me tollumbace, slogani hyrës: Ajka qumështorja etj. Sa i përket tortës, nga çifti nuk pritej gjë tjetër.

Ajo ka formën e një ferme dhe jashtë saj është një lopë, disa zogj dhe kafshë të tjera.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment