Sport

“Air Albania” po bëhet shtëpia e të gjithëve, një tjetër ndeshje në impiantin modern

Ndeshja mes Kukësit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore është programuar të luhet në 22 shkurt.
Featured image of article: “Air Albania” po bëhet shtëpia e të gjithëve, një tjetër ndeshje në impiantin modern Pamje nga "Air Albania'

TIRANË- Pas sfidave: Tirana-Partizani, Kukësi-Partizani dhe Tirana-Teuta, tashmë Kukësi-Tirana, pritet të jetë sfida e radhës që do të luhet në impiantin e ri.

Ndeshja mes Kukësit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 23-të të Kategorisë Superiore është programuar të luhet në 22 shkurt.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetë drejtori sportiv i Kukësit ka treguar se impianti i ri mund të presë këtë takim, megjithatë mbetet për t’u parë se si do të zhvillohen ngjarjet!

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment