Politike

“Eh eh”, Rama telefonon gruan në momentin e papërshtatshëm: Më fal për zërin, por po bëja…

VIDEO
Teksa po telefononte të gjithë qytetarët që kanë lënë ankesat e tyre në portalin "Shqipëriaqëduam", kryeministri u përball me një grua që i merrej fryma në telefon.
Featured image of article: “Eh eh”, Rama telefonon gruan në momentin e papërshtatshëm: Më fal për zërin, por po bëja… Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka zënë ngushte një grua të cilën e ka telefonuar në një moment të papërshtatshëm. Teksa po telefononte të gjithë qytetarët që kanë lënë ankesat e tyre në portalin “Shqipëriaqëduam”, kryeministri u përball me një grua që i merrej fryma në telefon.

Ndjesë kryeministër, ndjesë për zërin. Ndjesë së po bëja…fitnes…eh ehhh..”– tha gruaja me zë të pakët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ti e paske në terezi, por ç’ke me mua që unë bëj këtu fitnes truri. Çfarë halli kishte?“- tha Rama dhe më pas vijoi bisedën, duke iu përgjgjur ankesës së gruas për derdhjen e sigurimeve shoqërore.

Pas telefonatës, gruaja ju rikthye fitnesit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment