Aktualitet

Agron Duka rezulton pozitiv me koronavirus, karantinohet në banesë

Agron Duka ka rezultuar pozitiv me koronavirur dhe është vetëkarantinuar në shtëpinë e tij.
Featured image of article: Agron Duka rezulton pozitiv me koronavirus, karantinohet në banesë Agron Duka

TIRANË– Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmi është bërë i ditur nga zyra për shtypin, ndërkohë që mësohet se pas përgjigjes së tamponit, Duka është karantinuar ne banesë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të respektojmë masat, të ruajmë veten dhe të tjerët! Ju falenderojmë për bashkëpunimin”,- shkruan Zyra e Shtypit PAA.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment