Showbiz

Adelina Ismaili ‘thumbon’ fëmijët e pasur: Nuk do ta kuptoni kurrë varfanjakun e ngratë

Këngëtarja Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një mesazh drejtuar fëmijëve të pasur.
Featured image of article: Adelina Ismaili ‘thumbon’ fëmijët e pasur: Nuk do ta kuptoni kurrë varfanjakun e ngratë adelina ismajli

KOSOVË – Adelina Ismaili ka ndarë një mesazh ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku u drejtohet fëmijëve të pasur.

Këngëtarja shprehet në historit e instgramit se ‘fëmijët e luksit’ nuk do të arrijnë kurrë që t’i kuptojnë të varfërit dhe vuajtjet e tyre.

mesazh per femijet e pasur

Adelina shkroi në postimin në instastory: “Ju o fëmijë të luksit kurrë s’do e kuptoni varfanjakun e ngratë. Ai e bën për bukë e jo për inat.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ismaili  mbase ka dashur që të pasqyrojë një pjesë të realitetit ku jetojmë , ose ky është thumb i këngëtares drejtuar ndonjë personi në veçanti.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here mesazhe me ndjekësit e saj.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment