Showbiz

Adelina Ismaili, ndryshim drastik live nga instagrami / Foto

Kohët e fundit këngëtarja është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike, por përveç tyre mesa duket asaj i pëlqen të përdori në doza të larta edhe fotoshopin.
Featured image of article: Adelina Ismaili, ndryshim drastik live nga instagrami / Foto

TIRANË – Faqja e shumë përfolur e Vipave të Bllokut, ka publikuar një foto të pa modifikuar të këngëtares Adelina Ismaili.

Ajo çfarë vihet re është se këngëtarja në foton e pa modifikuar ka një ndryshim tej mase të madhe, me pamjen e saj në fotot që ajo poston në instagram.

Kohët e fundit këngëtarja është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike, por përveç tyre mesa duket asaj i pëlqen të përdori në doza të larta edhe fotoshopin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentet e njerzëve në foton e saj gjithësesi nuk janë dhe aq negative, pasi shumë fansa e mbrojnë duke thënë se ajo thjesht ka dalë keq në foto, dhe se Adelina nuk ka kryer asnjë operacion plastik në të vërtetë.

Por  nuk është se mungojnë komentet ironizuese të tipit  ‘ Adelinë, ti je ? ‘ poshtë fotos së postuar.

E.C/Dosja.al

Shto Koment