Showbiz

Adelina Ismaili lë muzikën?! Këngëtarja: Mund të jetë e fundit

Adelina Ismaili ka thënë se kënga e saj për Uliksin mund të jetë e fundit.
Featured image of article: Adelina Ismaili lë muzikën?! Këngëtarja: Mund të jetë e fundit Adelina Ismaili, këngëtare

Pas shumë kohësh Adelina Ismaili rishfaqet në media. E ftuar të dielën në Top channel, Adelina Ismaili ka habitur me performancën e saj, humorin, dhe me batutat.

Ndër të tjera, Adelina bëri një performancë muzikore me hitet e saj ndër vite ku në përfundim ka dhënë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë.

Ajo u shpreh se: “Kënga për Uliksin është vetëm e imja dhe ka mundësi që të jetë e fundit publike, por nuk e di, është gjithçka relative”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo ngriti dyshimet se Adelina ka menduar të braktisë muzikën pavarësisht karrierës së spikatur.

(S.A/Dosja.al)

Shto Koment