Showbiz

Adele shfaqet në publik pasi humbi 45 kilogramë dhe i la pa fjalë të gjithë

Këngëtarja e famshme Adele prej kohësh ka qenë shumë e komentuar në media për ndryshimin e saj në pamje, duke humbur 45 kilogramë.
Featured image of article: Adele shfaqet në publik pasi humbi 45 kilogramë dhe i la pa fjalë të gjithë Adele

ANGLI- Këngëtarja me famë botërore, Adele prej kohësh ka qenë shumë e komentuar në media për ndryshimin e saj në pamje, duke humbur 45 kilogramë.

Adele së shpejti do të rikthehet edhe në ekran e cila do të drejtojë Saturday Night Live dhe është tepër e emocionuar. Lajmin e dha vetë këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, e cila e ka shkruar:

“Edhe tre ditë kanë mbetur”!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Adele

Në promon e emisionit, këngëtarja shfaqet më elegante se kurrë, gati sa nuk njihet.

Adele në promon e emisionit

(s.s/dosja.al)

 

Etiketa:

Shto Koment