Aktualitet

Abuzuan me 17-vjeçaren, Gjykata e Krujës jep masat e sigurisë për 5 të arrestuarit

Sipas informacioneve për mësohet se gjykata 3 të arrestuart i ka lënë me masën “arrest në burg”, një në “arrest në shtëpi” dhe një tjetër me masën “detyrim paraqitje”.
Featured image of article: Abuzuan me 17-vjeçaren, Gjykata e Krujës jep masat e sigurisë për 5 të arrestuarit

KRUJË- Gjykata e Krujës ka dhënë masën e sigurisë për 5 të arrestuarit për abuzimin me 17-vjeçaren. Sipas informacioneve për mësohet se gjykata 3 të arrestuart i ka lënë me masën “arrest në burg”, një në “arrest në shtëpi” dhe një tjetër me masën “detyrim paraqitje”.

Në burg janë lënë Edison Caca (Çangu), Fatjon Leka dhe Arbis Shima. Ndërkohë për Leonard Stefën është caktuar masa “arrest në shtëpi” dhe për të arrestuarin tjetër është vendosur një masë më e butë “detyrim paraqitje”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga ana tjetër policia është në kërkim të personit të gjashtë që është përfshirë në këtë ngjarje të rëndë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment