Showbiz

“Aa me xhaxh”, Flori vë në lojë Alban Skënderajn, poston foton ku ai shfaqet i moshuar, Mumajesi: Mosha nuk ka rëndësi kur…

FOTO
Flori ka postuar një foto në instastory aty ku shfaqet dhe Albani- këtë të fundit e ka bërë me aplikacion si me të moshuar dhe shkruan: Aa me xhaxh.
Featured image of article: “Aa me xhaxh”, Flori vë në lojë Alban Skënderajn, poston foton ku ai shfaqet i moshuar, Mumajesi: Mosha nuk ka rëndësi kur… Alban Skenderaj, Flori Mumajesi

TIRANË- Artistët e famshëm Flori Mumajesi dhe Alban Skenderaj kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre të parë duke na surprizuar të gjithë.
Të dy me një karrierë muzikore të suksesshme, me këngë të shndërruara në hite dhe me çmime nga evente dhe koncerte të rëndësishme muzikore shqiptare, për këta të dy gjithmonë thuhej se ishin ‘rivalë’.

Mirëpo duket se këngëtarët kanë një miqësi shumë të mirë së bashku aq sa vejnë në lojë njëri tjetrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Flori ka postuar një foto në instastory aty ku shfaqet dhe Albani- këtë të fundit e ka bërë me aplikacion si me të moshuar dhe shkruan: Aa me xhaxh.

”Ky këtu është një nga peshkatarët më të vjetër në Dhërmi, më kujton filmin plaku dhe deti! Faleminderit që u bashkove për pak çaste me ne… mosha nuk ka rëndësi kur ke shpirtin si ti..”- shkruan Flori.

Flori Mumajesi, Alban Skenderaj

Shto Koment