Politike

“A të vi dhe unë?” Luka i merr leje për kafen, Basha: Veç po pati Voltana sekrete (Video)

 • Kafen e mëngjesit në Shkodër, Basha e nis ditën me takim informal
 • Mesa duket ish-kryetari i Bashkisë së Shkodrës Lorenc Luka ka qenë në siklet dhe nuk e dinte nëse do të shkonte për kafe me demokratët apo jo.

  SHKODËRDosja.al ka siguruar disa video nga takimi informal me demokratët e shkodrës që Lulzim Basha zhvilloi ditën e sotme. Në një fraksion të videos, kryedemokrati shihet teksa ecën parallel me anëtarët e PD-së në Shkodër.

  Krah Bashës ndodhet Lorenc Luka, ish-kryetari i Bashkisë Shkodër i cili mesa duket se dinte nëse do të merrte pjesë në kafen informale të demokratëve.

  “A të vij dhe unë?”- dëgjohet teksa Luka i thotë Bashës.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Po mor, hajde. Ne s’kemi sekrete. Vetëm po pati ndonjë sekret Voltana Ademi,”- i përgjigjet Basha sduke qeshur.

  Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme në Shkodër. Ai ka pirë një kafe informale me anëtarët e PD-së së Shkodrës.

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment