Showbiz

‘A të është arrestuar ndonjëherë burri?’/ Angela Martini i del për zot: Sa të jem gjallë unë…kurrë!

E pyetur nëse bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu është arrestuar ndonjëherë nga Policia duke u nisur nga akuzat për mashtrim, modelja e ka mohuar. 
Featured image of article: ‘A të është arrestuar ndonjëherë burri?’/ Angela Martini i del për zot: Sa të jem gjallë unë…kurrë! Dragos Savulescu dhe Angela Martini

TIRANË– Modelja Angela Martini ka qënë e ftuar në “Klanifornia” ku ka dhënë një intervistë të shkurtër për moderatoren Marina Vjollca. 

E pyetur nëse bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu është arrestuar ndonjëherë nga Policia duke u nisur nga akuzat për mashtrim, modelja e ka mohuar. 

“Sa të jem unë gjallë jo nuk është arrestuar. Gjëja më e mirë që ai më jep është dashuria,”-tha Angela. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fjalën e saj Angela ka folur edhe për mashkullin shqiptar që sipas saj ishte më seksi. Sipas modeles ai mashkull ishte Bujar Qamili.

Bashkëshorti i Angela Martinit është në kërkim pasi akuzohet se është përfshirë në një grup kriminal (30 anëtarë), i cili përllogaritet ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro përsa i përket disa pronave në Constatta dhe Mamaia.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment