Showbiz

‘A ta ka nxirë jetën Oriola?’/ Eros Grezda flet HAPUR për lidhjen me modelen: S’e them në asnjë rast emrin e saj, ajo del mirë në çdo kënd. Jam i lumtur

VIDEO
I pyetur për pasionin e saj për fotot, futbollisti u shpreh se nuk e kishte problem pasi e dashura e tij ishte perfekte. 
Featured image of article: ‘A ta ka nxirë jetën Oriola?’/ Eros Grezda flet HAPUR për lidhjen me modelen: S’e them në asnjë rast emrin e saj, ajo del mirë në çdo kënd. Jam i lumtur Eros Greza dhe Oriola Marashi

TIRANË– Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda, ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen e njohur shqiptare, Oriola Marashi. Në një intervistë për “Ëake up”, Grezda ka treguar se periudha e karantinës ka shërbyer si test për marrëdhënien e tyre.

I pyetur për pasionin e saj për fotot, futbollisti u shpreh se nuk e kishte problem pasi e dashura e tij ishte perfekte.

PJESË NGA INTERVISTA:

Pyetje: Si po shkon marrëdhënia me Oriolën?

Grezda: E thatë ju emrin e Oriolës por unë se them në asnjë rast. Jam i lidhur dhe jam shumë i lumtur. Po kalojmë karantinën bashkë. Për momentin jemi bashkë dhe po kalojmë shumë mirë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pyetje: Ishte një test karantina?

Grezda: Po normalisht, ishte një kohë e mirë që ta shohim veten si ta njohim partnerin.

Pyetje: A ta ka nxirë jetën me foto?

Grezda: E kam ditur këtë punë, ne çunat nuk e kemi shumë qejf për foto, po e kam të lehtë me të sepse ajo del mirë në çdo kënd.

(K.M/Dosja.al)

Shto Koment