Showbiz

“A po të kujtona”, Stresi sërish me mesazhe të koduara, e ka për Kejsin?

Ky postim duket si një dedikim për ish-të fejuarën e tij Keisin. Keisi është larguar për në Kanada dhe të dy i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit në distancë.
Featured image of article: “A po të kujtona”, Stresi sërish me mesazhe të koduara, e ka për Kejsin? Keisi dhe Stresi

TIRANË- Reperi i njohur Stresi gjatë orëve të mbrëmjes ka postuar në Instastory një foto. Mbi foton shkruhej; “a po të kujtona??? Çkemi si je”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky postim duket si një dedikim për ish-të fejuarën e tij Keisin. Keisi dhe Stresi janë ndarë dhe nuk janë më bashkë. Në kohën kur reperi ndodhej në burg, Kesi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin, por duket se kjo marrëdhenie është ftohur dhe çifti nuk janë më bashkë. Keisi është larguar për në Kanada dhe të dy i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit në distancë.

(E.S. Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment