Showbiz

“A mund të shkojë më keq se kaq?” këngëtarja “hap zemrën”: Ronela Hajati tregon momentet e vështira: Kam festuar edhe kur para një orë qaja

Këngëtarja si duket ka festuar dhe në momentet kur dhimbja e mbyste por Ronela ka zgjedhur të bëhet e fortë.
Featured image of article: “A mund të shkojë më keq se kaq?” këngëtarja “hap zemrën”: Ronela Hajati tregon momentet e vështira: Kam festuar edhe kur para një orë qaja Ronela Hajati

TIRANË– Këngëtarja Ronela Hajati ka “hapur zemrën” duke treguar momentet kur dhimbja e ka pushtuar dhe kur është ndjerë në dilemë nëse mund të shkonte më keq se kaq.

Në një postim në rrjetin social ‘Instagram’, Hajati ka postuar një foto e veshur me të bardha ku duket tepër provokuese duke e shoqëruar me një mbishkrim ku tregon gjendjen e saj emocionale.

“Me tha dikush sot: “Vishemi dhe rregullohemi, por e kemi zemren copë” dhe mu kujtua kur pyesja veten: “A mund të shkoje me keq se kaq? Dhe Po! Shkonte”, Ronela ka festuar edhe kur para një ore qante, edhe kur më vonë e mbyste dhimbja pa e pare askush, sepse te bëhesh e fortë është e vetmja gje qe ngelet të bësh! Kur te mundesh festo! Zemra e nje gruaje është një oqean me mistere”- shkruan Ronela krahas fotos.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)


Këngëtarja si duket ka festuar dhe në momentet kur dhimbja e mbyste por Ronela ka zgjedhur të bëhet e fortë.

Etiketa:

Shto Koment