KRYESORET
Art&Argëtim

A mori ftesë për BBV? Çiljeta: Më shijon më shumë shtëpia ime

16 Dhjetor 2021, 06:29 Nga DOSJA

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, është një nga personazhet publikë më aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto të përditshmërisë së saj dhe ndonjëherë bën edhe biseda me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një story, ku ndjekësit e saj kanë mundësinë t’i shkruajnë pyetje ose komplimente dhe ajo t’iu përgjigjet.

Të shumta kanë qenë komplimentet për këngëtaren simpatike, por në këtë ‘’ask me a question’’ në Instagram, që ka zhvilluar ajo, kemi zbuluar edhe disa gjëra të tjera rreth saj, me pyetje të ndryshme nga planet për projekte muzikore deri tek reality show, Big Brother Vip.

‘’Je shumë e mirë. Kur do nxjerrësh një baladë?’’- i shkruan një ndjekës.

‘’Them të rikompozoj edhe një herë këngën ‘’Dorëheqja’’që e kam pikë të dobët dhe ta risjell edhe një herë me një super klip. Baldë të re? Ndoshta në ndonjë festival.’’- u përgjigj Çiljeta nëpërmjet një videoje.

Ndërkohë një tjetër pyetje kishte të bënte me planet e saj për fëmijë, ku një ndjekës tjetër e pyet: Do i bësh një motër Fernandos? Këngëtarja nuk ka dashur të kthejë një përgjigje të saktë ose të qartë, ndaj është përgjur thjesht me një emoji.

Sigurisht, nuk mund të mungonin pyetjet në lidhje me programin Bigg Brother Vip, ku Çiljeta ka zbuluar se e ka marrë edhe ajo ftesën për të qenë pjesë, gjithashtu ajo ka zbuluar edhe banorin që dëshiron ta fitojë çmimin e madh.

‘’Po të kishe marrë ftesë për në Big Brother do kishe hyrë?’’– pyet ndjekësi.

Dhe këngëtarja ka dhënë këtë përgjigje: Në fakt e mora por më pëlqen më shumë shtëpia ime.

Një tjetër pyetje është për Arjolën: Çfarë mendimi ke për Arjola Demirin?

‘’Arjola është një super mami mendoj unë, dhe me thënë të drejtën uroj ta fitojë.’’- ka thënë Çiljeta./Marre nga Panorama

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 15 Dhjetor 2021, 20:49

Si mund të fitosh para nga Snapchat?

SHBA- Kompania Snapchat ka shpërndarë  më shumë se 250 milion dollarë për më shumë se 12,000 përdorues të rrjetit social përmes programeve Spotlight, i cili ësh...

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?