Virale

“A ka ndonjë mami që ruan sekretin”, ‘zbulohen’ SMS-të e Ramës me ministrat, VIDEO-ja që po çmend rrjetin

E gjithë biseda nis me ngitjen e aeroplanit "Migjeni", në të cilin të gjitha ministret duan të bëjnë një xhiro dhe përfundon me kokainën e kapur në portin e Durrësit. 
Featured image of article: “A ka ndonjë mami që ruan sekretin”, ‘zbulohen’ SMS-të e Ramës me ministrat, VIDEO-ja që po çmend rrjetin Rillindasit

TIRANË– Një video-montazh është bërë viral në rrjetet sociale pasi improviziohet biseda e kryeministrit Edi Rama me ministrat dhe figura të tjera brenda PS-së. 

E gjithë biseda nis me ngitjen e aeroplanit “Migjeni”, në të cilin të gjitha ministret duan të bëjnë një xhiro dhe përfundon me kokainën e kapur në portin e Durrësit. 

Sigurisht që në video nuk mund të mungonin as të ftuarit specialë si dy ish-ministrat e Brendshëm Saimir Tahiri dhe Fatmir Xhafaj dhe deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shikojeni dhe shijojeni!

(k.m.dosja.al)

Shto Koment