Showbiz

‘A je në lidhje?’ Vajza e Majlinda Bregut sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Erik Fullanin: Jo, jam…

Njëri prej tyre e ka pyetur nëse ajo është në një lidhje apo jo pasi kohët e fundit është përfolur se është e dashura e djalit të ish-guvernatorit Ardian Fullanit, Erikut.
Featured image of article: ‘A je në lidhje?’ Vajza e Majlinda Bregut sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Erik Fullanin: Jo, jam… Kejda dhe Erik Fullanit

TIRANË– Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një sesion pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram. 

Njëri prej tyre e ka pyetur nëse ajo është në një lidhje apo jo pasi kohët e fundit është përfolur se është e dashura e djalit të ish-guvernatorit Ardian Fullanit, Erikut.

BISEDA NË INSTAGRAM:

Pyetja: A je single?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kejda: Jo jam album.

Por as këtë herë Kejda nuk e ka pranuar lidhjen dhe as nuk i ka shuar zërat se me çiftit ka një krisje të mundshme. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment