Showbiz

A i ka  prishur marrëdhëniet Georgina Rodriguez me të vjehrrën? Nëna e Cristiano Ronaldo u mbyll gojën të gjithëve: Mos trilloni histori, nuk ka asnjë përplasje

E ëma e futbollistit u ka mbyllur gojën të gjithëve duke u shprehur se marrëdhënia e tyre nuk varet nga rrjetet sociale, Ndër të tjera ajo ashton se 'Instagramin' e përdor në mënyrë sipërfaqësore dhe  nuk e ka vënë re nëse e ndjek apo jo Georgina Rodriguez.
Featured image of article: A i ka  prishur marrëdhëniet Georgina Rodriguez me të vjehrrën? Nëna e Cristiano Ronaldo u mbyll gojën të gjithëve: Mos trilloni histori, nuk ka asnjë përplasje Dolores Aveiro, Cristiano dhe Georgina

SPANJË– Nëna e Cristiano Ronaldos së fundmi së fundmi ka reaguar  për thashethemet që ndjekësit dhe mediat shprehen se ajo nuk i ka marrëdhëniet mirë me partneren e djalit, pasi ajo nuk e ndjek këtë të fundit në rrjetet sociale dhe kryesisht në’ Instagram’.

E ëma e futbollistit u ka mbyllur gojën të gjithëve duke u shprehur se marrëdhënia e tyre nuk varet nga rrjetet sociale, Ndër të tjera ajo ashton se ‘Instagramin’ e përdor në mënyrë sipërfaqësore dhe  nuk e ka vënë re nëse e ndjek apo jo Georgina Rodriguez. Ajo u është drejtuar të gjithëve ndjekësve që të mos krijojnë histori të kota.

 “Ndjekësit e mi të dashur, nëse unë nuk ndjek dikë me të cilin kam lidhje shumë të afërt, mund të jetë e çuditshme dhe pa asnjë tendencë. Siç e dini unë përdor vetëm Instagramin sipërfaqësisht dhe nuk i kuptoj të gjitha këto me të vërtetë. Nëse unë nuk ndjek partneren e djalit tim dhe njerëz të tjerë, është thjesht rastësi. Unë duhet të kem shtypur një buton pa kuptuar. Mos krijoni më histori pasi nuk ka asnjë përplasje”- ka thënë  Dolores Aveiro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: The Sun

(A.K.dosja.al)

Shto Koment