DiasporaRajoni

A e bindi ta votojë? Vjosa Osmani del nga salla bashkë me Behgjet Pacollin

FOTO
Siç edhe raportojnë mediat e Kosovës, pasi ka hyrë në sallë, ajo ka përshëndetur ish-kolegët e LDK-së dhe më pas është larguar nga salla.
Featured image of article: A e bindi ta votojë? Vjosa Osmani del nga salla bashkë me Behgjet Pacollin Vjosa Osmani dhe Behgjet Pacolli

PRISHTINË– Kandidatja për presidente e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani është e pranishme në sallën e Kuvendit për të ndjekur nga afër të gjithë procesin. Siç edhe raportojnë mediat e Kosovës, pasi ka hyrë në sallë, ajo ka përshëndetur ish-kolegët e LDK-së dhe më pas është larguar nga salla.

Vjosa Osmani dhe Behgjet Pacolli

Por jo vetëm! Bashkë me të ishte edhe mbajtësi i mëparëshëm i postit të presidentit, e një prej kritikëve të saj, Behgjet Pacolli. 

Takimi i tyre zgjati për pak minuta, ata u kthyen së bashku prapë në sallën. Mbetet për t’u parë cili do të jetë qëndrimi i Behgjet Pacollit. A ia ka dalë Osmani ta binde për  t’i dhënë votën?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Vendi i presidentit bosh! Nis me vonesë seanca e jashtëzakonshme, Vjosa Osmani e pranishme në sallë, takohet me kolegët

(k.m/dosja.al)

Shto Koment