Showbiz

“A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO)

Bebe Rexha me një bluzë të stampuar, publikon shprehjen e drejtpërdrejtë: A do vish në shtrat me mua?
Featured image of article: “A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO) Këngëtarja, Bebe Rexha.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një femër.

“A shkojmë në shtrat bashkë?”- shkruan Bebe Rexha në video e publikuar.

Në sy bie bluza që këngëtarja ka veshur, me të njëjtin mbishkrim. Me sa duket këngëtarja është pa komplekse dhe ka vendosur të ofrohet publikisht!

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Would you go to bed with me? @christopherkane

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment