Showbiz

“A do t’i ndërrosh pelenat bebushes?”, Ledri sapo tregoi që do jetë një baba perfekt!

Nëse jeni kurioz se ç’baba do të jetë Ledri, reperi e ka treguar këtë teksa i është përgjigjur ndjekësve kuriozë në Instagram.
Featured image of article: “A do t’i ndërrosh pelenat bebushes?”, Ledri sapo tregoi që do jetë një baba perfekt! Ledri Vula & Sara Hoxha

GJERMANI– Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe bashkëshortja e tij Sara Hoxha, presin të bëhen prindër nga momenti në moment.

Teksa bukuroshja Sara është në ditët e fundit të shtatëzanisë, ata i janë përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve në “instastory”.

Nëse jeni kurioz se ç’baba do të jetë Ledri, reperi e ka treguar këtë teksa i është përgjigjur ndjekësve kuriozë në Instagram.

Ai dhe Sara kanë gjetur pak kohë për fansat e tyre, njëri prej të cilëve e ka pyetur:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Do t’i ndërrosh pelenat?

Përgigjia e Ledrit ishte fjalë për fjalë: “Qysh jo more qikës tem!

Epo, Ledri do të jetë babai më perfekt!

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment