Showbiz

A do ta falje tradhëtinë? Armina Mevlani ‘hap zemrën’, tregon si do ta zgjidhte problemin me Shkëlzenin: Ka raste që duhet…

Krahas pyetjes ajo shkruan se do të zgjidhte që të ulej dhe të fliste me partnerin e saj për të kuptuar arsyen e tradhëtisë, dhe nëse shpjegimi i tij nuk do ta bindte, atëherë ajo do ta falte. 
Featured image of article: A do ta falje tradhëtinë? Armina Mevlani ‘hap zemrën’, tregon si do ta zgjidhte problemin me Shkëlzenin: Ka raste që duhet… Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

TIRANË– Blogerja e njohur Armina Mevlani i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj duke i kërkuar që t’i bëjnë disa pyetje, të cilave u është përgjigjur. Një prej ndjekësve e ka pyetur nëse do ta falte tradhëtinë, ndërsa Armina i ka dhënë përgjigjen e saj. 

Krahas pyetjes ajo shkruan se do të zgjidhte që të ulej dhe të fliste me partnerin e saj për të kuptuar arsyen e tradhëtisë, dhe nëse shpjegimi i tij nuk do ta bindte, atëherë ajo do ta falte. 

Postimi i Armina Mevlanit

Pyetja: Do e falje tradhëtinë dhe a mendon se ka dashuri pas tradhëtisë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Armina Mevlani: Mendoj jeta dhe njeriu është shumë kompleks, tradhëtia jo gjithmonë është mungesë dashurie dhe vjen për shumë arsye. Varet nga rrethanat, do ulesha dhe do flisja me partnerin për të kuptuar “përsenë” dhe nëse nuk më bind nuk do e falja. Ka dhe raste që mendoj që duhet falur.

Mevlani prej vitesh është në një lidhje me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment