Showbiz

‘A do pajtoheshe me Agron Llakajn?’, Rudina Dembacaj ‘e prerë’: Jo, jam një shtrigë që…

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka mbyllur çdo "derë" se do të komunikonte apo pajtohej me ish-kolegun e saj, Agron Llakajn.
Featured image of article: ‘A do pajtoheshe me Agron Llakajn?’, Rudina Dembacaj ‘e prerë’: Jo, jam një shtrigë që… Agron Llakaj dhe Rudina Dembacaj

TIRANË– Aktorja e humorit Rudina Dembacaj e ftuar në programin programin radio televiziv, MCN Urgjenca në MCN Radio Albania ka folur mbi jetën e saj.

E pyetur lidhur me sherrin e saj publik me aktorin tjetër të humorit, Agron Llakajn, Rudina u shpreh se marrëdhëniet mes tyre nuk do rregulloheshin kurrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Unë jam një shtrigë që nuk di të fal,”– tha Rudina duke mbyllur çdo shenjë pajtimi.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment