Showbiz

A bën me të zënë për dasmën e Ajkës?’, Besi dhe Xhensila e duan këtë këngëtare

Një postim i Aurela gaçes duke kënduar këngë ‘tironse’ ka nxitur komente nga Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.
Featured image of article: A bën me të zënë për dasmën e Ajkës?’, Besi dhe Xhensila e duan këtë këngëtare Këngëtarja. Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku.

Aurela Gaçi ka postuar një video ku këndon këngët e Merita Halilit dhe me to, përshëndet Bes Kallakun dhe bashkëshorten e  tij, Xhensilën bashkë me Ajkën e vogël.

 


“Ja kështu e përshëndes besin dhe Xhensilën unë, me Ajkën e tyre”,-shkruan Aurela Gaçe duke etikëtuar çiftin.

Me sa duket treshja ruajnë një miqësi mes tyre dhe kanë qenë duke kaluar kohë bashkë. Lidhur me videon e postuar, ku këngëtarja Gaçe këndon me zërin e saj brilant, nuk kanë munguar as batutat e Bes Kallakut dhe falenderimet e Xhensilës. Xhensila e ka falenderuar atë përmes një komenti në postim:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ahhh ma shtove jetën me këtë këngë. Më ke gjetur pikën e dobët. Të puthim fort të tre. Ps. Ma shtove dhe një këngë në repertory për Ajkën.”

Komentet mes Xhensila Myrtezaj dhe Aurela Gaçes.

Ndërsa nga aktori i humorit sigurisht që pritej  një koment epic, siç ai di të bëjë.

“A bën me të zon qysh tani për dasmën e gocës??”

Sigurisht që edhe këngëtarja, Aurela Gaçi e ka një replikë për këtë koment:

“Epo nënë e babë e martova. Unë them të presim të bëni dhe çunin, edhe më zer për të dy.”

Komentet mes Bes Kallakut dhe Aurela Gaçes.

Tani s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim të ardhmen, për të parë ç’do të ndodhë!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment