Bota

“Në djall ata që tallen me ty”, motra seksi e 9-vjeçarit me nanizëm rrëmben të gjithë vëmendjen pas videos që përloti botën

Por pavarësisht kësaj në mbrotje të 9-vjeçarit ka dalë e motra e tij Guyala e cila është modele dhe ndiqet nga 20 mijë njerëz në rrjetin e saj të Instagrmait.
Featured image of article: “Në djall ata që tallen me ty”, motra seksi e 9-vjeçarit me nanizëm rrëmben të gjithë vëmendjen pas videos që përloti botën Quayden Bayles dhe Guyala

AUSTRALI-Quayden Bayles, përloti botën me një video të postuar nga nëna e tij, ku ai kërkonte të vriste vetën për shkak se shokët e bullizonin në shkollë.

Vogëlushi me nazizëm pati një përkrahje të madhe nga të  gjithë njerëzit, përfshirë edhe vipat botërorë si: Enes Kanter, Hugh Jackman si dhe komediani i njohur Brad Williams i cili është me të njëjtën simptomë.

Por përveç solidarizimit, nisën edhe thashethemet se djali ishte 18-vjeç, dhe pse e ëma e fshiu videon.Por pavarësisht kësaj në mbrotje të 9-vjeçarit ka dalë e motra e tij Guyala, e cila është modele dhe ndiqet nga 20 mijë njerëz në rrjetin e saj të Instagrmait.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo poston shpesh foto me vëllanë e saj, por së fundmi mesa duket për t’u mbyllur gojën të gjithve, ajo ka postuar një foto të cilën e ka shoqëruar me një shkrim, ku i jep mbështetjen e plotë atij duke shtuar se është fëmija më i zgjuar dhe më i ëmbël në botë.

“Në djall ata që tallin dhe urrejnë! Ti je fëmija më i zgjuar, më i fortë dhe më i ëmbël që njoh! Ti nuk je vetëm, ne jemi këtu për ty vëllaçko”, shkruan Guyala.

Postimi i modeles

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment