Politike

75-vjetori i Çlirimit të Tiranës, Basha homazhe tek Instituti i të Përndjekurve, dërgon tufa me lule

Basha është përkulur në shenjë nderimi para memorialit dhe ku ka vendosur kurora me lule.
Featured image of article: 75-vjetori i Çlirimit të Tiranës, Basha homazhe tek Instituti i të Përndjekurve, dërgon tufa me lule Lulzim Basha
TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbajtur homazhe përpara sheshit te Instituti i të Përndjekurve Politikë në ditën e  75-vjetorit të çlirimit të Tiranës nga forcat naziste.Basha është përkulur në shenjë nderimi para memorialit dhe ku ka vendosur kurora me lule.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment