Aktualitet

7 makina e ndjekin para e pas! Çfarë nuk u pa nga vizita e Ramës në Vlorë, Lincoln-i me eskortë kalon në Lungomare, u merr vëmendjen të gjithëve

VIDEO
Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka publikuar pamje nga lëvizjet e tij në qytet, me eskortën prej 7 makinash që e ndiqnin para e pas.
Featured image of article: 7 makina e ndjekin para e pas! Çfarë nuk u pa nga vizita e Ramës në Vlorë, Lincoln-i me eskortë kalon në Lungomare, u merr vëmendjen të gjithëve Edi Rama

TIRANË– Gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamje nga vizita e kryeministrit Edi Rama, dje në qytetin e Vlorës. Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka publikuar pamje nga lëvizjet e tij në qytet, me eskortën prej 7 makinash që e ndiqnin para e pas.

“Ja, mandatin e tretë, e more. Hyre në histori, që aq shume, e deshe… Shëtit në Lungomare me një taborr “asqere”, si pasha i madh… O kapedan, po ty të do populli, ç’i do mbrapa gjithë keto fuoristrada të Gardes??!! Po edhe pse, je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda, nga mbrapa… Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…,“-shkruan Hoxha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË: 


(k.m/dosja.al)

Një Koment në “7 makina e ndjekin para e pas! Çfarë nuk u pa nga vizita e Ramës në Vlorë, Lincoln-i me eskortë kalon në Lungomare, u merr vëmendjen të gjithëve

  1. Populli te do aq shum sa te dha te tretin …apo jo ..? Nga se ka frike ky …kur poplli e do eeeeee nga Meta te ruhet kaqe shume ??? Se luli .. ste ….

Shto Koment