RajoniShowbiz

5600 euro nata, Thaçi relaksohet në resortin luksoz me çmime të kripura, pamjet nga pallati përrallor (Video)

Thaçi ka vendosur të relaksohet në Bodrum të Turqisë. 
https://youtu.be/DN6-zA6znjU Përditësuar:

KOSOVË– Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po e shijon verën në makismum. Ka qenë gazeta serbe “Blic” ajo që ka zbuluar edhe vendin ku Thaçi ka preferuar të relaksohet në këto ditë të nxehta gushti.

Presienti i Kosovës ka zgjehdur të pushojë në Bodrum të Turqisë në një pallat majft luksoz ku mund ta ketë plazhin të tërin për vete. Ajo që bie në sy janë edhe çmimet e kripura që paguhen për të kaluar një natë në këtë resort përrallor.

Sipas “Blic” të flesh në këtë pallat kusbton jo më pak se 5600 euro nata dhe Thaçi po ja del më së miri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë politika në Kosovë po ‘zien’ pas shpërndarjes së parlamentit dhe shpalljes së zgjedhjeve të jashtëzakonshme.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment