Politike

5 truprojat largojnë studentin, Berisha nxjerr videon: Momenti kur Veliaj u spërkat me bojë

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar videon kur kreu i Bashkisë u spërkatër me bojë nga studentët në festimet për Ditën e Verës.
Featured image of article: 5 truprojat largojnë studentin, Berisha nxjerr videon: Momenti kur Veliaj u spërkat me bojë Momenti kur Veliaj u spërkat me bojë
Përditësuar:

Tiranë- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video kur kreu kreu i bashkisë Tiranë, Erion u spërkat me bojë nga studentët në festimet për ditën e Ditën e Verës.  “Kjo video që shfaqet për herë të parë tregon hedhjen e bojës Lal Plehut para Bashkise.”, shkruan Berisha teksa publikon edhe videon.

Ajo që shihen në video është se në momentin kur njëri nga studentët spërkat me bojë Erion Veliajn, truprojat e tij kapin me shpejtësi studentin dhe e largojnë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment