Aktualitet

5 ditë nga zhvillimi i ndeshjes testuese, pamje nga “Arena Kombëtare”, dhomat e zhveshjes dhe ndriçimi (VD)

Pritet që më 17 nëntor të luhet ndeshja Shqipëri-Francë po në këtë stadium.

TIRANË- Vetëm 5 ditë nga zhvillimi i ndeshjes testuese, dalin pamje nga pamje nga  “Arenës Kombëtare”, si duket nga brenda stadiumi shqiptar.

Sot janë siguruar disa pamje të stadiumit nga dita e sotme, teksa gjithçka duket gati për sfidën testuese por kjo duhet parë pikërisht atë ditë. Pritet që më 17 nëntor të luhet ndeshja Shqipëri-Francë po në këtë stadium.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V. Dosja.al

Shto Koment