Sport

4 lojtarë për të blerë Pogbanë, Real Madrid e ka më seriozisht se kurrë!

Nëse u hedhim një sy vlerave të këtyre lojtarëve një nga një, rezulton se Real Madrid e vlerëson Pogbanë rreth 110 mln euro
Featured image of article: 4 lojtarë për të blerë Pogbanë, Real Madrid e ka më seriozisht se kurrë! Paul Pogba

A mund të transferohet Paul Pogba te Real Madrid? Florentino Perez mendon se po, sepse ka gati një ofertë jo pak të bujshme.

Sipas asaj që raporton “Daily Mail”, madrilenët do të ofrojnë katër lojtarë në këmbim të mesfushorit kampion bote. Ata janë Martin Odegaard, James Rodriguez, Brahim Diaz dhe Lucas Vazquez.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nëse u hedhim një sy vlerave të këtyre lojtarëve një nga një, rezulton se Real Madrid e vlerëson Pogbanë rreth 110 mln euro. A do ta pranojë Manchester United këtë ofertë pa para në dorë, por vetëm me lojtarë? Mbetet për t’u parë…

M.P. / Dosja.al

Shto Koment