Showbiz

31 mijë euro për një orë, aktorja Arta Elezaj shpenzon shifrat marramendëse për tu dukur bukur. Harxhon dhe 2.500 euro në veshjen e saj

FOTO
Aktorja e cila u bë e njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe në spektaklin e humorit ‘Duplex’ ka postuar një foto në Instagram ku duket e veshur me një ‘Jumpsuit’ dhe ka vendosur disa aksesorë.
Featured image of article: 31 mijë euro për një orë, aktorja Arta Elezaj shpenzon shifrat marramendëse për tu dukur bukur. Harxhon dhe 2.500 euro në veshjen e saj

KOSOVË- Aktorja Arta Elezaj është një ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale, kjo për shkak të fotove që poston në Instagram.

Aktorja e cila u bë e njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe në spektaklin e humorit ‘Duplex’ ka postuar një foto në Instagram ku duket e veshur me një ‘Jumpsuit’ dhe ka vendosur disa aksesorë.

‘Whattheywearin’ është faqja e njohur në Instagram e cila gjen çmimin e veshjeve të VIP-ve, ka zbuluar  se sa ka kushtuar veshja e aktores.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

2 500 euro kushton veshja e saj, ndërsa ora ‘Big Bang Portocervo 18kt Gold Diamond Ladies Watch’ ka kushtuar plotë 30 850 euro.

Arta Elezaj

Veshja e saj ka tërhequr vëmendjen e fansave e duket se jo më kot pasi shifrat janë tejet të larta.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment