Showbiz

“30-ta e pistë”, Dajana Shabani e djeg për ditëlindje, festa luksoze dhe kërcimet joshëse (VD)

Dajana Shabani feston 30-vjetorin. Festë luksoze, kërcime joshëse dhe pije pa fund.

Shqipëri- Pas largimit nga “Ora News” moderatorja Dajana Shabani ka nisur një jetë të re.  Duhet të themi se nuk kanë munguar edhe surprizat për të për ditëlindje. Këtë 30 vjetor ajo e ka festuar në një restorant të njohur në vend dhe dekori është i mrekullueshëm.

Festa ka nisur në orën 12 të mesnatës dhe moderatorja ka publikuar në Instagram disa nga pamjet më pikante.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vihet re një aredim luksoz dhe Shabani shfaqet e veshur me një fustan në kuq, ku bie shumë në sy me pamjet e saj.  “Thirty-dirty Dajana”, shihet se është shkruar me shkronja gjigante në mur. Pranë tij kërcen moderatorja, ku në fakt shfaqet shumë e lumtur.

J.V/Dosja.al

Shto Koment