Showbiz

3 vjet moderatore, Rudina Dembacaj “i jep duart” Ora News, i futet fuqishëm tregut në Klan

Moderatorja Rudina Dembacaj largohet nga "Ora News" drejt "TV Klan" nuk bëhen të ditura akoma arsyjet e ikjes nga Ora News.
Featured image of article: 3 vjet moderatore, Rudina Dembacaj “i jep duart” Ora News, i futet fuqishëm tregut në Klan Rudina Dembacaj

Një muaj para nisjes së sezonit të ri televiziv, kanë nisur edhe lëvizjet e moderatorëve e ndryshimet e emisioneve. E rradhës është moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj të cilën prej gati 3 vitesh e kemi parë në Ora Neës me emisionin “Mos i fol shoferit”.

Në sezonin e ri televiziv, Rudinën nuk do e shohim më në Ora News dhe  burime për “Xing.al” bëjnë me dije se moderatorja do zhvendoset në TV Klan. Rudina është në bisedime dhe është parë disa herë në Klan.

Nuk dihet ende nëse në Klan Rudina do vazhdojë me emisionin e saj “Mos i fol shoferit” apo do e shohim në një projekt të ri. Detajet na mbetet t’i zbulojmë së shpejti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(Marrë nga Xing.al)

Një Koment në “3 vjet moderatore, Rudina Dembacaj “i jep duart” Ora News, i futet fuqishëm tregut në Klan

  1. Oh…e ‘fiku”Ora News’, nuk ka kush e ‘moderon’ me ate emision te vjedhur nga te tjeter qe eshte bere ‘boze’ ne tere Boten…
    Qysh kur iku nga ‘Al Pazar’ ka marre kot e nuk di cfare ben…karakteri i cuditshem…

Shto Koment