Sociale

25 tatuazhet unike, për të gjithë ata që duan të kenë në lëkurën e tyre imazhet e personazheve nga filmat vizatimorë

Yeray Perez është një artist tatuazh nga Barcelona i cili karakterizohet nga stili i unik dhe shumë i pëlqyer nga njerëzit.

TIRANË– Shumë persona janë të apasionuar pas tatuazheve sa guxojnë që të mbushin gjithë lëkurën e trupit me figura nga më të çuditshmet.

Nëse nuk jeni nga ata persona që preferoni vetëm ata tatuazhet që mezi shikohen dhe janë teje simbolikë e me domethënie, në këtë artikull ju sjellim disa foto me imazhet  e personazheve të filmave vizatimorë që ju mund të pëlqeni më shumë.

Yeray Perez është një artist tatuazh nga Barcelona i cili karakterizohet nga stili i unik dhe shumë i pëlqyer nga njerëzit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në galerinë më sipër mund të shikoni 25 tatuazhe të ndryshme që dot’iu bëjnë nostalgjik me imazhet e personazheve të filamve vizatimorë.

Burimi: Brightside

A.C/Dosja.al

Shto Koment