Showbiz

“23 apo 24”, Olta Gixharit i bën “keq” periudha e shtatzënisë, humbet sensin e kohës: Asgjë s’di…

Përmes një postimi paraditen e sotme aktorja shqiptare tregon se nuk mban mend asgjë, e mesa duket qëndrimi në Spanjë e kanë bërë atë të humbë edhe sensin e kohës.

SPANJË– Olta Gixhari është një ndër personazhet më të përfolura në showbzzin shqiptar javët e fundit, pas lajmit për shtatzëninë e saj.

Ajo tashmë ndodhet në Spanjë sëbashku me partnerin e saj, babain e fëmijës që do të sjellë në jetë, por deri më tani nuk e ka bërë  postuar asnjë foto me të.

Teksa është shumë aktive në rrjetin social Instagram, Olta publikon herë pas here momente të ndryshme nga jeta e saj, duke treguar sesi po i kalon këto kohë në pritjen e ëmbël.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një video të shkurtër teksa shfaqet mjaft seksi dhe provokuese me gjoksin jashtë, aktorja tregon se e ka humbur sensin e kohës.

“Sa është data sot? Ça dite jemi? Sa është ora? Asgjë s’di. Data është 23 sot më duket apo 24, ose  23 ose 24 aty jemi.”- dëgjohet të thotë Olta në postimin e saj, ndërkohë që nga pas shihet se ajo ndodhet në një vend bregdetar.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment