Kuriozitete

21 foto fantastike të shkrepura një sekondë para se të ndodhë e pashmangshmja

Këto janë 21 fotografi, të cilat iu mbetet thjesht t'i shikoni dhe imagjinoni rezultatin që mund të ndodhë pas asaj shkrepjeje.
Përditësuar:

BOTË- Jo të gjithë fotografët kanë kohën e mjaftueshme për të kapur momentin e përsosur dhe për të shkrepur një foto të shkëlqyer. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi, të cilat nuk kanë marrë asnjë sekond për t’u shkrepur, janë ato që vlerësojmë më së shumti.

Fotografi të tilla kapin një sërë situatash të ndryshme. Një ndër to është ajo foto e shkrepur një sekondë para se të ndodhë diçka e pashmangshme. Kjo lloj fotoje ka diçka veçanërisht të mrekullueshme. Të shkrepurat në sekondat e fundit janë të shkëlqyera pavarësisht asaj që përcjell, qoftë ajo diçka e mirë, e keqe, katastrofike apo thjesht zbavitëse.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto janë 21 fotografi të tilla, të cilat nuk mund t’i ndihmoni, por iu mbetet thjesht t’i shikoni dhe imagjinoni rezultatin që mund të ndodhë pas asaj shkrepjeje./ marrë nga brightside.me

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment