Argetim

20 plazhet e virgjëra te Shqipërisë që do t’ju mrekullojnë, pamje që s’duhen humbur (FOTO)

Njihuni me 20 plazhet e paprekura nga dora e njeriut në Shqipëri, që janë një mrekulli për syrin.

Kemi parë dhe dëgjuar për vendet ekzotike, ishujt e pabanuar apo plazhet e virgjëra nëpër botë, por a e keni menduar ndonjëherë se sa të tilla mund të ketë dhe në Shqipëri. Në një fotogaleri ju kemi sjellë 20 plazhet e virgjëra që do t’ju mrekullojnë me bukurinë e tyre.

Fotografi Fation Plaku ka sjellë një galeri fotosh me plazhet më të bukura në Shqipëri.

Nga Gjipeja tek Gjiri i Gramës, ju prezantojmë 20 plazhet që mund të konsiderohen si ‘të paprekura’ nga dora e njeriut dhe ofrojnë një pamje mbreslënëse, plot ngjyra e bukuri natyrore.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment