Politike

“2 malokë bio..”/ Heqin dorë nga darkat luksoze, Meta dhe Bes Kallaku darkë vetëm me djathë e domate (FOTO)

Dyshja siç duket ka hequr dorë nga darkat luksoze, pasi janë duke konsumuar vetëm djathë, domate e qepë, shoqëruar me verë të kuqe.
Featured image of article: “2 malokë bio..”/ Heqin dorë nga darkat luksoze, Meta dhe Bes Kallaku darkë vetëm me djathë e domate (FOTO) Ilir Meta dhe Bes Kallaku

TIRANË- Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur t’iu kthehet kohëve të mëparme.  Kreu i shtetit ka preferuar të darkojë mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy shfaqen duke darkuar sëbashku.

Dyshja siç duket ka hequr dorë nga darkat luksoze, pasi janë duke konsumuar vetëm djathë, domate e qepë, shoqëruar me verë të kuqe.

Foto e postuar nga Bes Kallaku

Por, nuk kanë munguar edhe batutat e Besit, ku shkruan krahas fotos: ‘2 malokë bio, me djathë damote bio’.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment