Sport

120 mln euro gati, Barcelona e do që tani sulmuesin e preferuar të Messit

Klubi katalanas do të shpenzojë 120 mln euro për sulmuesin e Interit, Martinez
Featured image of article: 120 mln euro gati, Barcelona e do që tani sulmuesin e preferuar të Messit Foto ilustruese

Quique Setien deklaroi sot se Barcelona po kërkon një sulmues dhe mediat menjëherë kanë nisur të bëjnë sondazhet e tyre, se kush mund të jetë zëvendësuesi i Luis Suarezit, aktualisht i dëmtuar (4 muaj mungesë).

Duket se katalanasit duan Lautaro Martinezin, sulmuesin e talentuar të Interit. Ai mund të formojë një dyshe argjentinase perfekte në sulm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Barcelona ka gati 120 milionë euro për të, sepse ai është edhe një nga të preferuarit e gjeniut Messi. Ai e ka shok skuadre tek Argjentina. “Demi” është bërë lojtar kryesor tek Interi, por kur të kërkon Barcelona…

M.P. / Dosja.al

Shto Koment