Politike

“12-PS”/ Mira Rakacolli në takimin e Ramës në Tiranë, nuk e heq për asnjë moment shikimin nga kryeministri

FOTO
 • Rama “hap zemrën”: Një gjë e kam themelin e krenarisë time…
 • Rama paralajmëron shqiptarët: Unë premtoj punë, nëse votoni PD do ngeleni me...
 • Gjatë një aktiviteti politik të kryeministrit Edi Rama në njësinë nr.1 në kryeqytet, e pranishme ishte dhe Mira Rakacolli. 
  Featured image of article: “12-PS”/ Mira Rakacolli në takimin e Ramës në Tiranë, nuk e heq për asnjë moment shikimin nga kryeministri Mira Rakacolli

  TIRANË– Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Mira Rakacolli duket se është përfshirë më shumë se kurrë në këtë fushatë elektorale. Gjatë një aktiviteti politik të kryeministrit Edi Rama në njësinë nr.1 në kryeqytet, e pranishme ishte dhe Rakacolli. 

  Me një maskë, e cila fton qytetarët që të votojnë numrin 12, zv.ministrja e Shëndetësisë shfaqet duket ndjekur me ënde gjithë çfarë thotë Rama. Ndërsa për asnjë çast nuk e shkëput shikimin nga kreu i qeverisë. 

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment