Kuriozitete

11 ide të thjeshta dhe të bukura, për kostumet e fëmijëve në festën e Halloween-it në pak minuta(FOTO)

Nëse nuk keni  një ide sesi të vishni fëmijët për Halloween, pa shpenzuar edhe shumë para bëni mirë që ti shikoni  fotot më poshtë.
Featured image of article: 11 ide të thjeshta dhe të bukura, për kostumet e fëmijëve në festën e Halloween-it në pak minuta(FOTO) Ide fantastike për veshjet e fëmijëve në festën e Halloween-it

Ditën e  sotme është festa e Halloëeen-it, ku njerëzit në mbarë botën maskohen frikshëm, transformohen si personazhet më të çuditshëm që kemi parë në filmat horror, por  jo vetëm.

Nëse nuk keni  një ide sesi të vishni fëmijët për Halloween, pa shpenzuar edhe shumë para bëni mirë që ti shikoni  fotot më poshtë.

Me kombinimet e rrobave të fëmijëve që keni në shtëpi, me pak punë dhe kreativitet  mund të krijoni  veshjen e përshtatshme për festën e 31 tetorit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më lartë sepse jemi të sigurt që kanë për t’iu ndihmuar të  krijoni një ide.

Burimi: TODAY  

A.C/Dosja.al

Shto Koment