Bota

10 vite romance mes Princ William dhe Kate Middelton

Kanë kaluar 10 vjet që nga dita kur Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u martuan në Westminster Abbey.

BRITANI– Dukesha dhe Duka e Kembrixhit bëjnë 10 vite që nga koha kur u kapën përdore dhe dolën nga Pallati i Buckinghamit për të festuar muajin e tyre të mjaltit.

Ata i thanë njëri-tjetrit ‘po’ dhe ishin gati të fillonin një jetë të re bashkë duke udhëtuar nëpër botë, të bënin bamirësi dhe të krijonin një familje. të madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(o.l./dosja.al)

Shto Koment