Showbiz

1 vit pas dasmës vijnë lajme të bukura, Vilma Masha shtatzënë për herë të parë

Vilma Masha është në pritje të ëmbël.
Featured image of article: 1 vit pas dasmës vijnë lajme të bukura, Vilma Masha shtatzënë për herë të parë Moderatorja sportive, Vilma Masha.

TIRANË– Nuk zgjati shumë, dhe thuajse një vit nga celebrimi i dashurisë, Vilma Masha eshtë në pritje të ëmbël. Shtatzënë për herë të parë, moderatorja sportive ka pohuar këtë fakt për revistën “Who?”.

Prej kohësh Vilma Masha moderon emisionin sportive “Gol pas Goli”, në Digitalb, por tashmë gjërat mund të ndryshojnë rrënjësisht për moderatoren, pas lajmi të bukur për ardhjen e re.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment