Showbiz

“1 vit pa u parë”, Jonida Maliqi uron të motrën për ditëlindje, nuk do ti pëlqejë aspak mesazhi që këngëtarja ka shkruar për të: Do të ha disa të shara nga ti

Ky dedikim kaq special për motrën vjen pasi ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe Jonida mendoi këtë urim prekës për gjysmën e saj që këtë vit nuk e ka pranë.
Featured image of article: “1 vit pa u parë”, Jonida Maliqi uron të motrën për ditëlindje, nuk do ti pëlqejë aspak mesazhi që këngëtarja ka shkruar për të: Do të ha disa të shara nga ti Jonida Maliqi me motren e saj

TIRANE– Jonida Maliqi është duke shijuar dashurinë me aktorin Romeo Veshaj mirëpo duket se diçka po i mungon në jetën e saj.

Këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram të familjes së motrës së saj, ku shkruan përkrah tyre se i mungojnë shumë. Jonida thekson faktin se u bë gati 1 vit pa i parë dhe e ka shumë të vështirë të flasë apo të shkruajë për to.

Ky dedikim kaq special për motrën vjen pasi ditën e sotme ajo feston ditëlindjen dhe Jonida mendoi këtë urim prekës për gjysmën e saj që këtë vit nuk e ka pranë.

‘Po behemi pothuajse nje vit pa u pare dhe e kam te veshtire sa here me duhet te flas apo te shkruaj per ju, sepse shpirti me dhemb aq fort qe s’ju kam prane dhe nuk do i gezojme kete here ditelindjet tuaja se bashku. Motra ime, mbeshtetja e vetme pa kushte dhe gjysma ime me e mire, U befsh 1000 vjec! Kaq, se e di qe pasi te shikosh kete mesazh do te ha disa te shara te embla nga ti’- shkruan Jonida në Instagram.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment