Showbiz

‘1 orë me një grua të bukur është baraz me 1 minutë’, urimi plot dashuri i Ermalit për Amin

Amarda Toska sot feston ditëlindjen, urimi nga Ermali nuk mund të mungonte.
Featured image of article: ‘1 orë me një grua të bukur është baraz me 1 minutë’, urimi plot dashuri i Ermalit për Amin Ami dhe Ermal Mamaqi.
Përditësuar:

Ai ka zgjedhur ta urojë ndryshe nga urimet klishe që bëhen çdo ditë.

Brenda një urimi zbuluam se dashuria mes tyre është më e fortë se kurrë edhe pas 13 vitesh bashkë.

“Ajnshtajni ka thënë: “1 orë me një grua të bukur është baraz me 1min”. Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku”,-shkruan Ermali në profilin e tij në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Urimi i Ermalit për Amin.

Sigurisht që Amarda duhet të ndjehet me fat që ka përkrah një bashkëshort të tillë që ja shpreh komplimentet dhe dashurinë sa herë që t’i jepet rasti.

(L.K/R.L/Dosja.al)

Shto Koment