Showbiz

1 orë e gjysmë me të në telefon, Keisi tregon me kë e kalon kohën e lirë…nuk është Stresi (FOTO)

Keisi nuk i harron edhe miqtë që ka në Shqipëri me të cilët kontakton shpesh. 
Featured image of article: 1 orë e gjysmë me të në telefon, Keisi tregon me kë e kalon kohën e lirë…nuk është Stresi (FOTO) Krisi dhe Stresi

KANADA– Bashkëshortja e reperit të njohur Stresi, Keisi ndodhet në Kanada ku edhe po punon si menaxhere e një prej markave më të mëdha të modës. 

Por mesa duket, Keisi nuk i harron edhe miqtë që ka në Shqipëri me të cilët kontakton shpesh. 

“Kur njerëzit më pyesin përse telefonin e kam gjithmonë të zënë,”-shkruan ndër të tjera Kejsi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Keisi

Aktualisht Keisi dhe Stresi janë në një periudhë pauze, teksa ajo ka shkuar të jetojë në Kanada ndërsa Stresi ndodhet mes Tiranës dhe Kosovës. Të dy nuk e kanë pranuar ndarjen por shprehen se kanë nevojë për pak kohë. 

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment